Apartamento Guaruja
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Rekreacja Tenis stołowy | Spa i relaks Salon spa Łaźnia parowa |
| Hotel przyjazny dzieciom Sala zabaw | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Plaża Asturias jest jedynie 1 km od obiektu, podczas gdy Plaża Enseada znajduje się około 10 min jazdy samochodem od Apartamento Guarujá o powierzchni 110 m².
Ten apartament oferuje pierwszorzędną lokalizację 50 km od stacji kolejowej Pref Saladino. Z apartamentu można w 15 min dojść do centrum miasta. Akwarium Santos jest w prawie 4 km.
Apartamento Guaruja oferuje również 3 łazienki.
W apartamencie mieści się również pełnowymiarowa kuchnia z zapleczem kuchennym. Obiekt noclegowy leży niedaleko od dworca autobusowego Centro.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Gaśnice
- Klucz
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Salon spa
- Łaźnia parowa
- Tenis stołowy
- Płytki koniec
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Taras
- Meble ogrodowe
- Telewizor LCD
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apartamento Guaruja obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Guaruja oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Apartamento Guaruja?
W Apartamento Guaruja może zostać zakwaterowanych maksymalnie 9 odwiedzających. - ❓
Czy Apartamento Guaruja zaspokaja potrzeby osób podróżujących służbowo dzięki specjalnym udogodnieniom?
Apartamento Guaruja zapewnia osobom podróżującym służbowo dostęp do różnych udogodnień, w tym z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu.